دسته بندی ها

سوالات متداول

- چطوری آگهی خودم رو به آلتون برد بچسبونم؟

برای ثبت آگهی در آلتون برد باید در یکی از گروه های کاربری تعیین شده بر روی لینک + ثبت آگهی کلیک کنید.

 

سوالات متداول آلتون برد

 

 

انواع گروه های کاربری برای ثبت آگهی:

 

1. گروه عمومی

این گروه کاربری شامل آگهی های اشخاص عادی می باشد. کاربران گروه عمومی می توانند با کلیک بر گزینه + ثبت رایگان آگهی عمومی آگهی های خود را در دسته بندی های زیر ثبت کنند:

  •  - املاک
  •  - وسایل نقلیه
  •  - موبایل، لوازم الکترونیکی و نرم افزار
  •  - تجهیزات و لوازم خانه
  •  - وسایل شخصی
  •  - خدمات
  •  - سرگرمی، ورزشی، تفریحی و اجتماعی
  •  - استخدام و کسب وکار

 دسته بندی های عمومی آلتون برد

 

 

 2. گروه متقاضیان

 این گروه کاربری جهت تسهیل در دریافت یا ارائه کالا های خاص و خدمات ویژه ایجاد گردیده است. بنابراین افرادی که متقاضی دریافت کالای خاصی و یا نیازمند خدمات خاص و ویژه ای می باشند می توانند آگهی خود را در این گروه ثبت کنند. 

دسته بندی متقاضیان کالا و خدمات خاص مربوط به این گروه کاربری می باشد.

 

 دسته بندی متقاضیان

 

 

3. گروه خدمات پزشکی، دندانپزشکی و درمانی

این گروه کاربری دارای شاخه های متفاوتی در بخش خدمات درمانی می باشد. پزشکان و دندانپزشکان محترم می توانند آدرس و تصاویر محل کار خود را در این بخش بارگزاری نمایند که بدین ترتیب امکان بازیابی آن توسط سایر افراد براحتی فراهم می گردد. 

دسته بندی خدمات پزشکی، دندانپزشکی و درمانی مربوط به این گروه کاربری می باشد.

 

دسته بندی خدمات پزشکی و دندانپزشکی

 

 

4. گروه شرکت های فنی مهندسی و خدماتی

آلتون برد به ارائه دهندگان سرویس های فنی مهندسی و خدماتی که در قالب شرکت (شخصیت حقوقی) در حال فعالیت می باشند این امکان را می دهد که با ثبت آگهی در سایت و ایجاد پروفایل اختصاصی برای خود، کالا ها، سرویس ها و خدمات خود را در معرض دید عموم قرار دهند. بازدیدکنندگان و مشتریان اینگونه کالا ها، سرویس ها و خدمات علاوه بر مشاهده آگهی قادر به دیدن پروفایل اختصاصی شرکت نیز می باشند. بنابراین مدیران شرکت ها براحتی می توانند زمینه فعالیت و تخصص خود را تبلیغ کنند. 

دسته بندی شرکت های فنی مهندسی و خدماتی مربوط به این گروه کاربری می باشد.

 

دسته بندی شرکت های فنی مهندسی و خدماتی

 

 

5. گروه تولید کنندگان و عمده فروشان

آلتون برد با هدف رونق کسب و کار، افزایش فروش، معرفی و دسترسی هرچه بهتر محصولات و کالاهای ایرانی و خارجی، فضایی را فراهم آورده که کلیه تولید کنندگان، عمده فروشان و وارد کنندگان را قادر می سازد تا بطور مستقیم و بدون واسطه با مشتریان خود در ارتباط باشند. کاربران آگهی دهنده در این گروه دارای پروفایل اختصاصی بوده که در معرض دید بازدید کنندگان و مشتریان می باشد.

دسته بندی عمده فروشان، تولید کنندگان و وارد کنندگان مربوط به این گروه کاربری می باشد. 

 

 

دسته بندی عمده فروشان، تولید کنندگان و وارد کنندگان

 

 

logo-samandehi

آلتون برد، تابلوی طلایی شما جهت قرار دادن رایگان آگهی های مختلف، خدمات و محصولات خود با هدف معرفی هرچه بهتر و بدون واسطه می باشد. نام و برند آلتون برد بصورت رسمی با شماره 304675 در شهر تهران به ثبت رسیده است. شما می توانید با کمک این تابلوی طلایی بهتر و درخشان تر دیده شوید و یا هرآنچه که نیاز دارید را به آسانی بیابید. آلتون برد یک مرجع نیازمندی های کامل متشکل از فروش و اجاره منزل، آپارتمان، زمین، انواع وسایل نقلیه، کالاها، تجهیزات و محصولات ایرانی و خارجی بصورت تک فروشی و عمده فروشی، معرفی و ارئه انواع امور خدماتی، فنی و مهندسی، خدمات متنوع پزشکی، دندانپزشکی و درمانی، استخدام و کسب و کار می باشد. تولید کنندگان، عمده فروشان و واردکنندگان محترم می توانند کلیه محصولات خود را جهت فروش عمده در سراسر کشور با کمک این تابلوی طلایی معرفی نمایند و بصورت مستقیم و بدون واسطه با مشتریان خود در ارتباط باشند. آلتون برد بر اساس دو اصل رضایت کاربران و رونق کسب و کار بنا نهاده شده است و همواره تمام توان خود را جهت ارائه خدمات با کیفیت و متفاوت در راستای دستیابی به اهدافش بکار خواهد بست.

کلیه حقوق این سایت متعلق به فروشگاه آنلاین آلتون برد می باشد.                Copyright © 2018 altonbord.com