دسته بندی ها

ضوابط خرید امن

آلتون برد به کلیه کاربران خود همواره توصیه می کند که با نهایت دقت و آگاهی در زمینه خرید و فروش و یا دریافت خدمات از اشخاص ثالث عمل نمایند. از آنجا که سودجویان همیشه در کمین نشسته اند تا در صورت بی دقتی و اشتباهات افراد از آنان کلاهبرداری کنند، پیشنهاد می شود که کاربران جهت آگاهی بیشتر به موارد زیر توجه نمایند:

 

 •  - بسیار محتاط باشید اگر شرایط عنوان شده در یک آگهی تفاوت زیادی با واقعیت بازار داشته و قیمت بیش از حد معمول پایین باشد.
 •  - تحت تاثیر افرادی که اطلاعات خصوصی و بانکی خود را در اختیار شما می گذارند قرار نگیرید و بی دلیل اعتماد نکنید.
 •  - بهترین حالت انجام یک معامله با ملاقات حضوری و بررسی دقیق مورد معامله پیش از اقدام به خرید فراهم می شود.
 •  - اگر قصد دارید مبلغ بالایی به فردی پرداخت کنید، محل قرار مناسب و ایمنی مانند شعب بانک ها را برای انجام این کار در نظر بگیرید.
 •  - از معامله با افرادی که رفتار مشکوک دارند پرهیز کنید.
 •  - اطلاعات حساب بانکی خود را بی جهت در اختیار دیگران قرار ندهید.
 •  - توصیه می شود که معامله را بصورت نقد انجام دهید. انجام معامله با چک و سفته ممکن است مشکلات متعددی برای فروشندگان ایجاد کند.
 •  - بهتر است قبل از خرید برخی کالاها، بسته بندی اصلی یا فاکتور خرید آن را بدقت بررسی نمایید.
 •  - در صورت انجام معامله با چک رمزدار بانکی، پیش از تحویل مورد معامله با مراجعه به بانک از صحت و سلامت چک مطمئن شوید.
 •  - از پرداخت وجه پیش از تحویل و بررسی کالا خودداری نمایید.
 •  - انجام خرید از راه دور و پستی در صورتی که مبلغ پیش از تحویل کالا پرداخت گردد توصیه نمی شود، چون ممکن است مشکلات مختلفی برای خریداران ایجاد کند.
 •  - پس از خرید کالا از فروشنده درخواست رسید نمایید.

 

کاربران می توانند با مراجعه به سایت پلیس فتا اطلاعات بیشتری در زمینه فعالیت های اینترنتی بدست آورند و یا در صورتی که مورد سوء استفاده قرار گرفته اند جهت احقاق حق اقدام نمایند.

 

شما می توانید جهت مشاهده اطلاعات عمومی و استعلام شناسه ملی اشخاص حقوقی کشور از طریق لینک های زیر اقدام فرمایید:

مشاهده اطلاعات عمومی شرکت ها

استعلام شناسه ملی شرکت ها

 

logo-samandehi

آلتون برد، تابلوی طلایی شما جهت قرار دادن رایگان آگهی های مختلف، خدمات و محصولات خود با هدف معرفی هرچه بهتر و بدون واسطه می باشد. نام و برند آلتون برد بصورت رسمی با شماره 304675 در شهر تهران به ثبت رسیده است. شما می توانید با کمک این تابلوی طلایی بهتر و درخشان تر دیده شوید و یا هرآنچه که نیاز دارید را به آسانی بیابید. آلتون برد یک مرجع نیازمندی های کامل متشکل از فروش و اجاره منزل، آپارتمان، زمین، انواع وسایل نقلیه، کالاها، تجهیزات و محصولات ایرانی و خارجی بصورت تک فروشی و عمده فروشی، معرفی و ارئه انواع امور خدماتی، فنی و مهندسی، خدمات متنوع پزشکی، دندانپزشکی و درمانی، استخدام و کسب و کار می باشد. تولید کنندگان، عمده فروشان و واردکنندگان محترم می توانند کلیه محصولات خود را جهت فروش عمده در سراسر کشور با کمک این تابلوی طلایی معرفی نمایند و بصورت مستقیم و بدون واسطه با مشتریان خود در ارتباط باشند. آلتون برد بر اساس دو اصل رضایت کاربران و رونق کسب و کار بنا نهاده شده است و همواره تمام توان خود را جهت ارائه خدمات با کیفیت و متفاوت در راستای دستیابی به اهدافش بکار خواهد بست.

کلیه حقوق این سایت متعلق به فروشگاه آنلاین آلتون برد می باشد.                Copyright © 2018 altonbord.com