دسته بندی ها

کلیات و اهداف

 

گسترش روزافزون فضای آنلاین و خدمات اینترنتی، سبک زندگی جوامع امروزی را به طرز شگفت انگیزی تغییر داده و مدرنیزه کرده است. لذت انجام امور روزانه در فضایی آرام، بدون استرس و کم هزینه تنها با چند کلیک ساده، چیزی نیست که به آسانی بتوان از آن گذشت.

آلتون برد با عنوان یک مرجع جامع نیازمندی های آنلاین شکل گرفته که با شماره 304675 در شهر تهران بصورت رسمی به ثبت رسیده است و در گستره ای به وسعت ایران خدمات خود را بصورت رایگان ارائه خواهد کرد. ما همواره تمام توان خود را جهت ارائه هرچه بهتر خدمات و جلب رضایت کاربران محترم بکار می گیریم و در این مسیر پر پیچ و خم و در راستای نیل به اهداف خود از لحظه ای فروگذار نخواهیم کرد.

موارد زیر اهدافی می باشد که آلتون برد بر اساس آن شکل گرفته است:

  •  - ارتباط مستقیم، بدون واسطه و آسان اشخاص جهت خرید و فروش (حتما ضوابط خرید ایمن را مطالعه فرمایید.).
  •  - معرفی بدون واسطه کالاهای تولید کنندگان داخلی، عمده فروشان و وارد کنندگان.
  •  - رونق کسب و کار، افزایش فروش و معرفی هرچه بهتر کالاهای ایرانی.
  •  - معرفی و ایجاد مسیر دسترسی آسانتر به شرکت های فنی مهندسی و خدماتی فعال.
  •  - معرفی پزشکان، دندانپزشکان و سایر مراکز ارائه دهنده خدمات درمانی نزدیک به محل سکونت شما.
  •  - ایجاد محلی برای متقاضیان کالا یا خدمات خاص جهت نمایش آگهی های خود.

 

شایان ذکر است، آلتون برد در خرید و فروش کاربران هیچگونه دخالت و منفعتی ندارد و شما باید جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرید و پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید. سایت آلتون برد هیچ مسئولیتی در قبال آگهی های منتشر شده ندارد و صحت آنها را تایید یا رد نمیکند. هر شخص خود مسئول است حقیقت و صحت آگهی ها را بررسی کرده و با مسئولیت خود اقدام نماید. جهت اطلاعات بیشتر به صفحات قوانین آلتون برد و حفظ حریم خصوصی کاربران و ضوابط خرید ایمن مراجعه نمایید.

logo-samandehi

آلتون برد، تابلوی طلایی شما جهت قرار دادن رایگان آگهی های مختلف، خدمات و محصولات خود با هدف معرفی هرچه بهتر و بدون واسطه می باشد. نام و برند آلتون برد بصورت رسمی با شماره 304675 در شهر تهران به ثبت رسیده است. شما می توانید با کمک این تابلوی طلایی بهتر و درخشان تر دیده شوید و یا هرآنچه که نیاز دارید را به آسانی بیابید. آلتون برد یک مرجع نیازمندی های کامل متشکل از فروش و اجاره منزل، آپارتمان، زمین، انواع وسایل نقلیه، کالاها، تجهیزات و محصولات ایرانی و خارجی بصورت تک فروشی و عمده فروشی، معرفی و ارئه انواع امور خدماتی، فنی و مهندسی، خدمات متنوع پزشکی، دندانپزشکی و درمانی، استخدام و کسب و کار می باشد. تولید کنندگان، عمده فروشان و واردکنندگان محترم می توانند کلیه محصولات خود را جهت فروش عمده در سراسر کشور با کمک این تابلوی طلایی معرفی نمایند و بصورت مستقیم و بدون واسطه با مشتریان خود در ارتباط باشند. آلتون برد بر اساس دو اصل رضایت کاربران و رونق کسب و کار بنا نهاده شده است و همواره تمام توان خود را جهت ارائه خدمات با کیفیت و متفاوت در راستای دستیابی به اهدافش بکار خواهد بست.

کلیه حقوق این سایت متعلق به فروشگاه آنلاین آلتون برد می باشد.                Copyright © 2018 altonbord.com